Özel Gelişim Koleji İlkokulu ve Ortaokulu, öğrencilerinin 2020-2021 Eğitim- Öğretim yılında British Side tarafından düzenlenen ve yurt genelinde yaklaşık 50.000 ögrencinin katıldığı Cambridge University YLE -KET- PET ve FCE sınavlarında göstermiş...
CryptoMath Matematiksel Şifreleme Yarışmasında öğrencimiz Karşıyaka Aydoğan Yağcı Bilim ve Sanat Merkezi çatısı altında yarışmaya katılan 6C öğrencimiz Rüzgar Ege Yeniçare ve takım arkadaşı,Bukalemun Turingler takım adıyla Türkiye 7.si olmuşlardı...
Ligde oynadığı tüm maçları kazanan takımımız namağlup İzmir şampiyonu oldu. Final maçında Mavişehir Koleji’ni 85-74 yenerek Türkiye Yarı Finallerine gitmeye hak kazanan takımımızı tebrik ediyor ve finallerde baş...
9. Sınıf öğrencimiz Alara Azra Doğan, Özgür Pencere'nin Türkiye çapında düzenlediği öykü yarışmasının Genç Kalemler dalında Dil ve Anlatım ödülü kazanmıştır.&nbs...
Lise öğrencilerimizden Arda Duraklar, basketbol yıldız A milli takım; Özgür Cengiz, basketbol yıldız B milli takım kadrosuna davet edilerek bizleri bir kez daha gururlandırmışlardır. Kendilerini tebrik ediyor ve başarılar diliyoruz.