Özel Gelişim Koleji öğrencileri 19 Mayıs Gençlik Ve Spor Bayramı her kademede yaşlarına uygun programlarla kutladı.1 ve 2. Sınıf öğrencilerimizse, bu özel günü BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR BÖLÜMÜNÜN planladığı BEBE STAD yarışmaları ile atletizm braşına ait mini oyunlar uygulayarak kutladı.Atletizm branşına ait tekniklerin alt yapısını içeren bu eğlenceli yarışmalarda minikler,yeneni tebrik etti, bu durumun doğallığını birkez daha yaşadı.Spor yapmaktan hoşlanan ve her biri bir branşın alt yapısı ile ilgilenmek üzere sürekli motive edilen geleceğin gençleri Ata'ya saygılarını ahlaklı oyun mücadeleleri ile verdi.
Fotoğrafların tamamına ulaşmak için lütfen TIKLAYINIZ...