Daha önce GELİŞİM KOLEJİ (lise) futbol takımıyla başlamış olduğumuz ve sonrasında futsal branşı ile devam ettirdiğimiz okulumuzun futbol branşındaki uygulamasını bu sene de ÖZEL GELİŞİM ORTAOKULU futbol takımı ile sürdürdük. İlk defa resmi maç heyecanını tadan ortaokul öğrencilerimiz, ortaya koydukları mücadele ile göz doldurdular. Gelecek sene de tüm düzeylerde futbol ve futsal karşılaşmalarına katılmak hedeflerimiz arasında.