5. sınıf öğrencilerimizin başlattığı kitap kampanyası sonucunda okulumuzda toplanan 300 kitap kampanyayı yürüten öğrencilerimiz Defne Kemahlı, Bade Kundak, Defne Kaygı, Deniz Ersöz, Duru Demiryoğuran ve İkbal Özcan tarafından Ulukent İlkokulundaki öğrenci kardeşlerine teslim edildi. Dostluk, paylaşım ve yardımseverlik değerlerinin öne çıktığı bu etkinlikte öğrencilerimiz bu paylaşım çalışmalarının devam edeceğini ilkokul kardeşlerine duyurdular.