TOPLUM HİZMETİ ÇALIŞMALARIMIZ İLE YARDIM ELİMİZ HASTA ÇOCUKLARA ULAŞIYOR...
Lise CAS Kulübümüz Ege Üniversitesi Onkoloji ve Kök hücre servisinde yatan çocuk hastalara kütüphane kurmak için kolları sıvadı. Bu çalışmada öğrencilerimize destek olan "Herkese Kitap Vakfı" 4-18 yaş aralığındaki hasta çocuklar için kitap desteği verdi. Kitaplarımız geldi ve en kısa zamanda hasta çocuklara moral için hastane kütüphanesinde yerlerini alacaklar.