Öğretmenler Günü Kutlama ve kurumumuzda 5.10.15.20. ve 25. Yılını dolduran eğitimci ve çalışanlarımıza teşekkür plaketimizi takdim ettiğimiz programımız hem duygulu hem de neşeli anlara sahne oldu.
Öğretmenlere hediyelerinin takdim edildiği kokteyl ile başlayan program, oditoriumda Türkçe Öğretmenimiz Muzaffer Sungur’un anlamlı konuşması ile devam etti. Sözü öğrencilerimiz adına duygularını dile getirmesi için devralan Lal Şenay Ündey öğretmenlerimize ve tüm çalışanlarımıza teşekkür ederek konuşmasını sonlandırırken yanına davet ettiği Okul Kurucumuz Serdar Öner’e sarılarak duygusal anlar yaşattı. Bu yolculukta büyüyerek gelişerek ve çocuklarımızın, gençlerimizin yolunu aydınlatan Gelişim Koleji ailesine teşekkür eden kurucumuz Serdar Öner’in konuşmasının ardından plaket törenine geçildi.16 eğitimci ve çalışanımızın 5.yıl, 4 eğitimci ve çalışanımızın 10.yıl,4 eğitimci ve çalışanımızın 15.yıl,1 eğitimcimizin 20.yıl plaketini aldığı törenin sonunda 25.yıl Onur plaketini almak üzere sahneye davet edilen lise müdürümüz Ayla Öner için hazırlanan video duygu dolu anlar yaşattı.
Duygusal paylaşımlar sonrasında sahne alan “Öğretmenler Tiyatrosu”nda eğlenceli anlar yaşayan öğretmenlerimiz Gelişimli olmaktan bir kez daha gurur ve mutluluk duyduklarını dile getirdiler.
Fotoğrafların devamına ulaşmak için lütfen TIKLAYINIZ...