11-12 Nisan tarihlerinde Çeşme’de düzenlenen Okullar arası Yelken İl Birinciliği yarışlarında lise öğrencilerimizden Uygar KIZILKAYA ve Çağan KARAKAŞ, ortaokul öğrencilerimizden Efe ÇETİNER ve Demir SONAR okulumuzu başarıyla temsil ettiler. Uygar KIZILKAYA Lazer 4.7 kategorisinde İzmir ikincisi, Çağan KARAKAŞ ise Tekno293 kategorisinde İzmir beşincisi olarak bizleri gururlandırdı. Tüm öğrencilerimizi tebrik ediyor ve başarıların devamını diliyoruz.