KANADA WATERLOO ÜNİVERSİTESİ BÜNYESİNDE CEMC DÜZENLEDİĞİ PASCAL,CAYLEY,FERMAT MATEMATİK YARIŞMA SONUÇLARINDA ÖĞRENCİLERİMİZ BİZLERİ GURURLANDIRDI. Kanada Waterloo Üniversitesi bünyesinde faaliyet gös...
TEŞEKKÜRLER MELEKLERİMİZ 2020-2021 sezonunda ilk defa mücadele ettiğimiz TVF Kadınlar 1.ligini 9.sırada tamamladık, emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz...
Öğrencilerimizden Bir PASCH Projesi Daha:GAMING5 Ülke ortaklı olarak yapılacak “Gaming” Projesi için öğrencilerimiz Simay Ude, Merve Baykara, Elif Baykara, Sevcan Sarıok, Dilara Dinç çalışmala...
Tartışma kültürünü doğru şekilde yayma, öğrencilerin güncel konularda araştırma ve sunum yapmalarını sağlama ve öğrencilere analitik bir şekilde dinleyebilme, not alma, ikna edebilme ve kendilerini akıcı bi...
MİNİK SU DAMLASI YOLCULUĞU3. Sınıf öğrencilerimiz Görsel Sanatlar derslerinde işbirlikli çalışma olarak planladıkları Disiplinler Arası Su Projelerini tamamladılar. Görsel Sanat, Türkçe ve Bilişim Teknoloji...
Oxford University Press tarafından bu yıl 11.si düzenlenen kapsamlı okuma yarışması OXFORD BIG READ’e çizgi roman kategorisinde 9. sınıf öğrencilerimiz Derin Dora Uygur, Arda Kahveci, Elif Bıyıklı, Zeynep Bıyıklı, Deri...
HARİKA GENÇLERGelişim Koleji JMUN kulübü öğrencilerimiz , Hisar Okullarının ev sahipliğinde düzenlenen Türkiye çapında ilk ve en prestijli müfredat dışı etkinlik olan “Junior Model United Nat...
STEAM disiplinlerarası yaklaşımı ile planladığımız, istasyon yöntemi ile uygulamasını yaptığımız Bilim ve Teknoloji günü projemizi anaokulu öğrencilerimizle gerçekleştirdik. İstasyonlarımız; Science, Technology, En...