Gelişim Lisesi öğrencilerinin "Varsa varız,yoksa yokuz:Toprak ve su" adı altında Seyrek İlkokulu'na yapmış oldukları Cas çalışmasında kilin tarihi, kullanim alanları,yaşadığımız yörenin sembolü olan Menemen testilerinin önemi ve Afrika'nı...
Bu hafta Assembly dersinde , 4. Sınıf öğrencilerimizin hazırladığı ve Cumhuriyet Dönemine yön veren kadınları daha yakından tanıdığı "Kanatlarım Var Ruhumda" programı gerçekleşmiştir.Öğrencilerimiz Türkan ...
Özel Gelişim Ortaokulu 6. sınıf öğrencilerimiz, "Eser Temelli" Türkçe dersi kapsamında okudukları " Mavi Yıldız" adlı kitabın yazarı Dilge Güney ile 7 Mart Salı günü gerçekleşecek s&o...
4-11 Mart tarihleri arasında İsviçre’nin Trogen kentinde 10 farklı Avrupa ülkesinden 100 lise öğrencisinin katılımıyla gerçekleştirilecek olan Avrupa Gençlik Forumunda Gelişim Koleji lise öğrencileri 10 ki...
11 A sınıfı öğrencimiz İkbal ÖZCAN, Türkiye genelinde düzenlenen Özgür Pencere Genç Kalem Öykü Yarışması'nda "105.0" isimli hikâyesiyle "Dil ve Anlatım Ödülü&qu...
5-C sınıfı öğrencimiz Lara ERDEN, Türkiye genelinde düzenlenen Özgür Pencere Genç Kalem Öykü Yarışması'nda "Mia ve Oyuncak Faciası" isimli hikâyesiyle "Dil ve Anlatım Öd...
Lise Rehberlik birimimizin koordinatörlüğünde, uzun yıllardır uyguladığımız mentor öğrenci buluşmalarımıza devam ediyoruz. Bu buluşmalarda amacımız 11 ve 12. Sınıfta okumakta olan gönüllü gençle...
Misafir aday öğrencilerle görüşmeler psikolojik danışman ve ilgilli müdür yardıcılarıyla yapılacaktır. Görüşmeler 15 Şubat - 1 Mart 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.***Birinci dereceden ...
YILDIZ KIZLARIMIZ İZMİR 2.Sİ OLARAK BİZLERİ GURURLANDIRDIOrtaokul Yıldız Kız Voleybol takımımız final grubu son maçında Özel Rota OO’na 3-0 mağlup olarak İzmir ligini bir mağlubiyetle 2. olarak tamamladı ve Türkiye ya...
TEŞEKKÜRLER GELİŞİM KOLEJİ AİLESİ17 Aralık günü Okul Aile Birliğimizin organizasyonu ile SMA hastası Pera Bebek yararına gerçekleştirdiğimiz yeni yıl kermesinin bağışı Pera Bebeğin babasına teslim edildi.Kermesimize des...