Farkındayım, Farklılıklara Saygılıyım4. sınıf öğrencilerimiz “Dünya Engelliler Günü” kapsamında İzmir Büyükşehir Belediyesi Farkındalık Merkezini ziyaret ettiler. Fiziksel veya duyu, doku, ses hassa...
BİRLİKTE NİCE GÜZEL YILLARAÖğretmenler günü kutlama programlarımız dahilinde her yıl gerçekleştirdiğimiz kurumumuzda 5,10,15,20,25.yılını dolduran eğitimci ve çalışanlarımıza teşekkür plaketlerimizi sun...
Türkiye Cimnastik Federasyonu Artistik Cimnastik Kadinlar 1. Lig Minikler kategorisinde 2.sınıf öğrencimiz Derin Ülgün bireysel sıralamada 2.lik, grup olarak da 2.lik kupasi ve madalyası alarak bizleri gururlandırdı. &Ou...
9. sınıf öğrencilerimizden Doruk Elbirlik Antalya’da düzenlenen “Tenis Büyükler Sonbahar Kupası”nda tek erkeklerde finalist, çift erkeklerde şampiyon olmuştur. Kendisini tebrik ediyor başarılarını...
Geleneksel olarak düzenlediğimiz “10 Kasım Ata’ya Saygı Koşusu”nu bu yıl da öğrencilerimizin yoğun ilgisiyle gerçekleştirdik. Ortaokul ve lise öğrencilerimizin yarıştığı koşuya izleyicilerin de desteği...
Bu yıl altıncısını düzenlediğimiz IGMUN (İzmir Gelişim Koleji Model Birleşmiş Milletler) konferansı 17-18-19 Kasım Tarihlerinde 220 Delege, 34 Akademik Takım Üyesi, 48 organizasyon takımı üyesi 16 öğretmen ile okulumuzda ...
ATATÜRK'Ü ANMA haftası etkinliklerimiz 1. ve 2.sınıflarımızın hazırladığı ve sunduğu programla başladı. Gelişim Çocukları olarak Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü her 10 Kasım'da olduğu gibi bu yıl da ...
VE PERDE!ISTA"International Schools Theatre Association" pandemiden sonra dünyada *İlk defa* yüzyüze olarak ülkemizde ve okulumuzda yapıldı.BÜYÜK EMEK HARİKA PERFORMANSFarklı ülkelerden öğr...
MİLLİ GURURUMUZAerobik Cimnastik Balkan Şampiyonası 9-11 yaş kategorisinde öğrencimiz Nil Akmeşe'nin içerisinde yer aldığı Milli Takımımız Balkan 3.sü olarak Bronz Madalya almıştır.Öğrencimizi ve takım arkadaşlarını...