Ortaokul JMUN Kulübü öğrencilerimiz Merve Baykara, Eda Öztürk, Yaman Altuğ, Naz Büyükakman, Elif Eylül Sadıkoğlu, Elif Baykara, Balkan Ürkmez, Duru Atahan, Zeynep Değirmencioğlu, Derin Şakrak, Yağmur San, Eren Açıl ve Demir Sütaş 10-12 Mart tarih...
13.sü gerçekleşen MUNTR'ın (Model birleşmiş Milletler Konferansı)bu yılki teması Discrimination (Ayrımcılık)10. ve 11. Sınıftan 11 öğrencimiz 8 farklı komitenin yer aldığı konferansta silahsızlanma, insan hakları,mü...
Okulumuzda Ankara Goethe enstitüsü tarafından düzenlen müzikle eğlenceli dil eğitimi çalıştayına 9. ve 10. sınıflarımız katıldı. Pasch koordinatörü sayın Eda Gökçebağ beraberinde getirdiği akt...
Lise Görsel Sanatlar Kulübü, kulüp üyesi BUKET YİLMAZ’in Ebru Atölyesi ile keyifli bir atölye çalışması gerçekleştirdi. 9.Sınıf öğrencimiz Buket Yılmaz ebru sanatına olan ilgisi bec...
Değerli Velilerimiz; Çağımızın teknoloji çağı olduğu bir gerçektir. Televizyon, tablet, bilgisayar, cep telefonu gibi elektronik aletlerin kullanımı da buna bağlı olarak oldukça artmış durumda. Birçok anlamda hayatımızı kolaylaştırdığı, özell...
Lise B basketbol takımımız(9.-10.sınıf) ile Aydın'daki Türkiye grup müsabakaları çapraz maçında Antalya Özel Sınav Anadolu Lisesi'ni 64-54 yendik.Bu skorla Türkiye'nin en iyi 32 takım arasına kal...
Okullararası Salon İl Birinciliği Atletizm Yarışmaları'nda öğrencilerimiz Ece Akbulak,Nira Acar,İmge Karakoç,Zeynep Gürakar,Lal Ündey ve Zeynep Çakırlı okulumuzu başarı ile temsil ettiler.18 okulun katıldığı ...
14 Mayıs 2017 Pazar günü Gelişim Koleji Kampüsümüzde bu yıl ilkini düzenleyeceğimiz MATH LEAGUE FEST 'imizin katılımcı okulları Özel Rota Orta Okulu,Karşıyaka Özel Takev Orta okulu, İYTEV Yücel Tong...
Almanya’da Bavyera eyaleti devlet üniversiteleri olan FHWS-Würzburg Schweinfurt ve İzmir Gelişim Koleji arasında yapılan ortak anlaşma ile öğrencilerimize her yıl üniversiteye doğrudan geçiş hakkı ve bu ü...