Türkiye Cimnastik Fedarasyonu Aerobik Cimnastik Cimnaslig 1. Hafta Müsabakaları 1.Lig'de 5.sınıf öğrencimiz Nil Akmeşe'nin dahil olduğu 5’li takımı Türkiye 1.si oldu. Yine Nil Akmeşe'nin Triosu da Tü...
7 yıldır anlaşmalı olduğumuz FHWS-Würzburg Üniversitesi yetkilileri, öğrencilerimize Almanya'da eğitim koşulları ve üniversitelerinde yer alan programlarla ilgili bilgilendirme sunumu gerçekleştirdi.
Canlı Kütüphane dersinde okuduğumuz“Demiradamlar” ve “Yeşildağ” kitaplarının yazarı Habib Bektaş ile 2 ve 3.Sınıflarımız bir araya gelerek keyifli bir söyleşi yaptılar. Kitaplarını yazarımıza imzalattılar. B...
Okulumuz ile spor okulu işbirliğinde olan İZMİR KIDS SPORTS, Anaokulu ve 1. Sınıf öğrencilerimizle oyun ve parkur etkinliğinde buluştular. Eğlenerek spor yapan öğrencilerimiz çok keyifli anlar yaşarken bu spor dolu günde emeğ...
Anasınıfı 6 yaş öğrencilerimiz 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü kapsamında görsel sanatlar dersinde sınıflarını temsil eden hayvanları iş birlikli çalışarak görselleştirdiler. Müzik dersinde öğrendikle...
Bornova Anadolu Lisesi'nde düzenlenen HoneyMUN'da Gelişim Koleji lise MUN kulübü öğrencilerimizden Nehir Yazıcı NATO komitesinde komite başkan yardımcılığı yaptı, ECOFIN komitesinde de Tuna Bayoğlu Outstanding Del...
Dünden Bugüne Türk AlfabeleriÖğrencilerimiz Dil Bayramı etkinlikleri kapsamında okulumuzda düzenlenen Türk Alfabeleri Enstalasyon Alanı'nı gezdi.Türk toplumlarının geçmişten günümü...
İzmir Gelişim Koleji “Çevrenin Genç Sözcüleri” 23 Eylül’de saat 13:20-13:30 arası ” Z Kuşağı İklim İçin Birleşiyor” sessiz eylemini gerçekleştirdi. İklim krizine karş...
9 EYLÜL 100. YIL İZMİR KURTULUŞ KUPASI yarışlarında Optimist Junior Genel kategoride 5. ; Genel Kızlar ve İzmir kızlar klasmanında da üçüncü olarak üç kupa alan öğrencimiz İlay İmamoğulları'nı kutluy...
Bireysel Tanışma Toplantısının ardından kampüsümüzde gerçekleşen Genel Veli Toplantısında yeni eğitim- öğretim dönemine ait güncel bilgileri edindiler. Yıl boyunca katılacakları sosyal etkinlikler, geziler, sos...