DANS DÜNYASININ SPOT IŞIKLARI ANTALYA'YA ÇEVRİLDİ. 30 ÜLKEDEN 300 DANSÇI ANTALYA'DA YARIŞTI.
BU EKİPTE İKİ GELİŞİMLİ VARDI….
Dünya Dans Sporları Federasyonu, Türkiye Dans Sporları Federasyonu işbirliği ile Gloria Sports Arena'nın ev sahipliğinde gerçekleşen Gloria World Open Dünya Dans Şampiyonası, dansın yıldızlarını Antalya'da buluşturdu. 8 branşta gerçekleşen yarışmaya 30 ülkeden 300 yarışmacı katıldı. Dünya sıralamasında ilk 8 çiftten 6'sı da dahil olmak üzere dünyanın önemli dansçıları Antalya'da piste çıktı.
ADA ÖZGÜREL VE ARDA KAHVECİ ; Gelişimin salon danslarında ilk güzel yüzleri onlar.
Çok gurur duyduk onlarla , çünkü bu organizasyonda yarı finale kadar yükseldiler ve dünya sıralamasında ilk 10 a girmeyi başardılar.
Juvelin 1kategorisinde Latin ve Standart ta yarışan öğrencilerimiz; cha cha, tango, valsi guick step ve salsa yaptılar. Standart kategoride yarı finale çıkma başarısını gösterseler de, finale çıkamadıkları için çok üzüldüler.
O salonda olabilmek, hele de yarı finali geçip dünyada ilk 10 ‘a girmekle tüm Gelişimlilerin taktirini kazandı.Minicik yüreklerinizle o resimde yer alıp tüm öğrendiklerinizi uygulamanızdan dolayı sizinle gurur duyuyoruz ADA VE ARDA… UMARIZ TÜM KATILDIĞINIZ YARIŞMALARDAN BAŞARI İLE ÇIKARSINIZ.