"Dünya Çocuk Kitapları Haftası" kapsamında 5. sınıf öğrencilerimiz, 4. sınıftaki kardeşlerine çok sevdikleri kitap kahramanlarını tanıttılar. Sevdikleri kahramanların kıyafetleriyle yaptıkları canlandırmalarda öğrencilerimiz, kahramanların maceralarına izleyenleri de ortak ederek kitaplara yeni okurlar kazandırdı.Kendilerine kitap okuma alışkanlıkları ile örnek oldukları için ve harika sunumları için teşekkür ederiz.
Fotoğrafların tamamına ulaşmak için lütfen TIKLAYINIZ...