Türkiye Yelken Federasyonu tarafından düzenlenen 100. Yıl Atatürk Kupası Yarışlarında 11. sınıf öğrencimiz Uygar KIZILKAYA Laser 4.7 genel kategorisinde Türkiye birincisi olmuştur. Kendisini tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz. Fotoğ...
Öğrencimiz Yağız Avcıoğlu Marmaris'te gerçekleşen Cumhuriyet Kupası Serbest Stil Dans Yarışması'nda Contemprary -Yıldızlar Büyük Takım Birincisi olarak bizleri gururlandırmıştır.Öğrencimizi kutl...
GSGM ve Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından düzenlenen “Türkiye’nin En Hızlıları” yarışmasına katılan 6. sınıf öğrencimiz Kaan ÖNDER, 12 yaş 60 metre koşusunda Ege bölge birincisi olarak 27...
KANADA WATERLOO ÜNİVERSİTESİNİN DÜZENLEDİĞİ PASCAL,CAYLEY,FERMAT Kanada Waterloo Üniversitesi’nin Uluslararası düzenlediği;bu yıl 1500 farklı okuldan yaklaşık 62000 öğrencinin katıldığı; hedefi öğrencilerin matematik problemi çözme , analitik düş...
10.Sınıf öğrencimiz İrem Şimsek Türkiye Kürek Federasyonu'nun Ulusal Egemenlik Kupası'nda U19 kızlar kategorisinde 3.olarak bizleri gururlandırmıştır.Kendisini kutluyor,başarılarının devamını diliyoruz.Fotoğraf albümü için tıklayınız
ABİLERİNDEN KARDEŞLERİNE 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI HEDİYESİ.. Tamamı 9. sınıf ve Gelişim Koleji Spor Kulubü oyuncularından oluşan, çeyrek final, yarı final ve final grubunda oynadığı 12 maçın ...
Bu yıl 9.su düzenlenen, 15 ülkeden seçkin lise öğrencilerinin katıldığı, Budapeşte'de yapılan BIMUN Model Birleşmiş Milletler konferansı'nda İzlanda ve Suriye'yi temsil eden öğrencilerimiz beş gün...
11-12 Nisan tarihlerinde Çeşme’de düzenlenen Okullar arası Yelken İl Birinciliği yarışlarında lise öğrencilerimizden Uygar KIZILKAYA ve Çağan KARAKAŞ, ortaokul öğrencilerimizden Efe ÇETİNER ve ...
Danışmanlığını Biyoloji öğretmenimiz Ebru YAYLA’nın yaptığı, öğrencilerimizden Mustafa Berk Şahin ve Buse Özsezer’in yer aldığı ‘Substansiya nigra’daki hücrelerin dejenerasyonu sonucu ellerde oluşan tremorü durdurucu arduino tabanlı giyilebilir e...