Danışmanlığını Biyoloji öğretmenimiz Ebru YAYLA’nın yaptığı, öğrencilerimizden Mustafa Berk Şahin ve Buse Özsezer’in yer aldığı ‘Substansiya nigra’daki hücrelerin dejenerasyonu sonucu ellerde oluşan tremorü durdurucu arduino tabanlı giyilebilir eldiven’ isimli proje, 28.Uluslararası Dr. İbrahim Arıkan MEF Eğitim Kurumları Araştırma Projeleri Yarışmasında finale kalmıştır.Öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.