Lise MUN kulübü öğrencilerimiz 15-18 Şubat tarihleri arasında Ekonomi Üniversitesi’nin MUN kulübü tarafından organize edilen ECOMUN’a on sekiz öğrenciyle katıldı. Üniversite düze...
🏀Lise A basketbol takımımız Uşak’ta gerçekleşen Türkiye grup müsabakaları son maçında Aydın Özel Başak A.L’ni 119-62 yendi. Bu sonuçla grup lideri olarak 06-09 Şubat tarihlerinde yapılacak Türkiye yarı final müsabakalarına katılmaya hak kazandı....
11. ve 12. sınıf öğrencilerimizden oluşan Lise A basketbol takımımız İzmir 2.’si oldu.Final maçına kadar oynadığı tüm maçlardan galip ayrılan takımımız sadece final maçını kaybederek 2.’lik kupasını almaya hak kazandı. 15-18 Ocak tarihleri arası...
Avrupa Eskrim Konfederasyonu EFC Yıldızlar Circuit Turnuvası 17-19 Kasım tarihlerinde Bulgaristan’da düzenlendi. U17 kılıç kategorisinde mücadele eden Elif Damla Gülebastı, Sofya’daki turnuvada milli forma giyerek ülkemizi temsil eden 20 eskrim s...
Darüşşafaka Vakfının düzenlediği 14. Salih Zeki Matematik Araştırma Projeleri Yarışması'nda öğrencilerimiz Mert Ege Özal ve Arda Kahveci GENÇ SALİH ZEKİ ÖDÜLÜNÜ kazandılar. Kendilerini Tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. İzmirGeli...
"First Lego League Bilim Kahramanları Buluşuyor" Robotik Turnuvasında Lise Robotik Takımımız G-FORCE Robot Tasarım 2.lik ödülü almıştır.Öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik ediyor,başarılarının devamını diliyoruz. İzmirGelişimKoleji (@izmirg...
10. sınıf öğrencimiz Kaan Önder, İzmir’de düzenlenen Atletizm Okullar Arası Türkiye Şampiyonası’nda 100 m. finallerinde 11.72 lik derecesiyle Türkiye 4.’sü olma başarısı göstermiştir. Kendisini ...
Dünya çapında 1.500 den fazla okulun, 60.000 den fazla öğrencinin katıldığı uluslararası uygulanan Kanada Waterloo Matematik Yarışması'na katılan 18 öğrencimiz toplamda 3 madalya ve 15 sertifika ile okulumuzu gururlandırdı. 9.sınıftan Mehmet D...