Tübitak Ortaöğretim öğrencileri arası proje yarışmasında büyük başarı! 10. Sınıf Öğrencilerimizden Can Öcek ve Zafer Mert Özkeroğlu fizik öğretmenimiz İncifer Tekeli danışmanlığında manyetik alan ile ayarlanabilen sıvı mercek yapımı ve mikroskop t...
9. ve 10.Sınıflar Lise B Voleybol Takımımızla oynadığımız İzmir final maçında rakibimiz Rota Koleji'ni 3-0'lık skorla mağlup ederek İzmir Şampiyonu olduk.
OKUL Sporları Federasyonu, Gelişim Koleji ile Antalya Nesibe Aydın Koleji arasında geçen Mart ayında oynanacak Erkekler Liselerarası Bölgesel Deplasmanlı Lig yarı final maçının saatini 13:00'ten 10:00'a almıştı. Federasyon'un bu değiş...
Ankara'da gerçekleşen "Tübitak 48. Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri "final yarışmasına Matematik alanında Ege Bölge Birincisi olarak katılan Erkan Özal Öğretmenimizin danışmanlığında 12. sınıf öğrencilerimizden Buse Gül ve Damla Engür Pr...
Tübitak orta öğretim öğrencileri araştırma projeleri yarışması'nda öğrencilerimiz BUSE GÜL ve DAMLA ENGÜR'ün hazırlamış olduğu "Morley Teoremine Dörtgenlerle Farklı Bir Bakış" adlı matematik projesi EGE BÖLGE BİRİNCİSİ olmuştur.Öğrencileri...
10. sınıf öğrencilerimizden Emre Zeytinoğlu, Efe Kurtulan ve 11. Sınıf öğrencilerimizden Melis Sucuoğlu Türkiye genelinde Almanca bilgileriyle elemelere katılıp 25 Öğrencinin arasına girmişlerdir. Almayanın Bad Lausick kentinde...
2016-2017 Eğitim yılında toplam 8 öğrencimize Almanya’da burslu eğitim ve Kamp olanağı sağladık.09.07.2017 ile 29.07.2017 tarihleri arasında Almanya’nın Dresden şehrinde Dil Eğitim Bursu Kazanan Öğrencilerimiz ise dil Eğitimi alacaklar.10.sınıf öğ...
Lise genç kız tenis takımımız Türkiye dördüncüsü olarak Türkşyenin en iyileri arasında yerini aldı.Öğrencilerimizi kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.