Öğrencimiz Ecem ÇANKAYA 21.Uluslararası İzmir Ritmik Cimnastik Turnuvası' nda gençler kategorisinde cuma ve cumartesi günü yapılan yarışma sonucunda genel tasnifte birinci olmuştur. Ardından pazar gü...
Gelişim Koleji Spor Bölümü 3 yaşından itibaren tüm öğrencilerinin ilgi ve yeterliliklerini keşfederek onları spor dallarında yetiştirmeye başlıyor…Erken yaş dönemlerinde spor yapmaya başlayan öğrencilerimi...
Uluslararası Bilim Temelleri Bilgi Yarışmasında 9.sınıf öğrencilerimizden Sude Arslan bronz madalya ve 1.dereceden diploma almıştır. Diğer öğrencilerimiz 1.2. ve 3. Dereceden diploma almaya hak kazanmışlardır. Öğrencilerimizi başarı...
Balıkesir'de düzenlenen Liselerarası Genç A kızlar Türkiye finallerinde Lise Genç A takımımız son olarak çekişmeli geçen Ayşe Abla Koleji maçını 3-2 kaybederek Türkiye Dördüncüsü olarak İzmir'e döndü...Geçen sezon Türkiye beşincisi olan k...
Plaj Voleybolunda bugün oynadığı final maçlarını kazanan kızlarımız Gelişim Koleji'ne 2014-2015 sezonunun İzmir Okullararası Voleybol müsabakalarında 4.Şampiyonluğunu getirdi...
Öğrencimiz Ecem ÇANKAYA Kazakistan' ın Astana şehrinde düzenlenen Aliya Yussupova Cup Ritmik Cimnastik Uluslararası Turnuvası'nda gençler genel tasnifte birinci olmuştur.
İKİ ÖĞRENCİMİZ DAHA BURSLU ALMANYA YOLCUSU...Her yıl olduğu gibi bu yıl da iki öğrencimiz Almanya‘da eğitim alma hakkı kazandı. 10.sınıf öğrencimiz Buse GÜL ve 11.Sınıf öğrencimiz Cem Kaan Özdel, 3 haftalık burs kazanarak Almanca eğitimi almak ...
Rota Koleji’nin İzmir genelinde düzenlediği “Düş Günlüğü” adlı öykü ve şiir alanlarındaki yarışmada Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenlerinin rehberliğinde 9. sınıf öğrencilerimizden Sude Arslan şiir dalında, Berke Güzel ise öykü alanında mansiyon ö...